Skip to main content
Mekan Enerjisi Temizleme Metodları

Mekan enerji temizliği için, enerjisinin arındırılmasını istediğiniz mekanla ilgili olarak lütfen MEKAN DETAY FORMU’nu doldurunuz. Özellikle sıkıntı yaşanılan konular ve mekanda daha önce gerçekleşen negatif olaylar çok önemlidir. Siz mekan detay formunu doldurduktan sonra yapılacak enerji çalışmasının detayları (süre, fiyat ve çalışma metodları) ile ilgili olarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

A) Yerinde Mekan Enerji Temizliği

Yerinde Mekan enerji Temizleme Danışmanlığında Neler Yapılır?

Her danışmanlık, danışanın ve mekanın özel gereksinimlerini karşılayacak şekildedir ve bu mucizevi bir ilerlemeye ve hayat değiştirici pozitif bir deneyime eşlik eder.

Uzmanlarımız tarafından yerinde yapılacak mekan temizliği üç bölümden oluşmaktadır:

1) Hazırlık 

Uzmanlarımız mekanı dolaşarak mekanda yer alan duvar, mobilya ve nesnelerin içinde yerleşmiş olan enerjileri hissederek okurlar. Bu prosesle ortaya çıkan bilgi, danışan için genellikle büyüleyici bir deneyimdir.

2) Temizleme

Uzmanlarımız, atıl enerjileri temizlemek için çok özel ve çeşitli enerji temizleme metodlarını (ses, tütsü, kristaller, mum, tuz, esanslar) ve pozitif enerjileri kullanarak mekanı düşük enerjilerden arındırırlar.

3) Yeniden Canlandırma 

Mekanın içinde yaşayanlara uygun daha yüksek frekanslara mekanı uyarlamak ve mekanın enerjisini bolluğa, huzura, neşeye, sevgiye ve mükemmel sağlığa yükseltmek için feng shui, kristaller, ses ve özel enerji çalışmalarının ve pozitif enerjilerin kullanıldığı çok çok özel bir proses uygulanır.

B) Uzaktan Mekan Enerji Temizliği

Mekanlarınızın enerjisini uzaktan da temizletebilirsiniz. Enerjisi temizlenecek mekanın resimlerini ve/veya tapusunu tarafımıza e-posta veya telefonla göndermeniz istenecektir. Daha sonra ortaklaşa belirlenecek gün ve saatte mekanınızın enerjisi temizlenmeye başlanacak ve çalışmanın ne zaman tamamlanacağı ile ilgili olarak (yaklaşık 1 hafta sürmektedir) size tekrar dönülecektir. Çalışma tamamlandığında da temizlenen enerjilerle ilgili size detaylı bir bildirimde bulunulacaktır. Zaten siz her halükarda çalışmanın tamamlandığını mekanın yükseltilen temiz enerjisinden hissedersiniz.

Ayrıca satılmasını veya kiralanmasını istediğiniz mekanlarınız için de mekan enerji temizliği yapılmakta, satılmalarının veya kiralanmalarının önündeki enerji blokajları temizlenmektedir. Bu yönde başarı ile gerçekleşen sayısız satış ve kira tecrübemiz olmuştur. Arazi gibi büyük veya hukuken ihtilaflı gayrimenkullerde özellikle bu şekilde çalışma önerilmektedir.

Ayrıca yeni satın alacağınız ya da kiralayacağınız mekanın enerjisi ile de ilgili olarak mekan danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş