Skip to main content
Sorum Var

Sorum Var

Zihninizi kurcalayan, sizi enerjisel olarak bloke eden, en yüksek hayrınıza olmak üzere nasıl karar vermeniz ya da nasıl davranmanız gerektiğini bilmediğiniz durumlarda, içsel rehberliğinizi anlayamıyorsanız veya zihninizi bir türlü sessizleştiremiyorsanız, size ışık tutmak için sizin niyetinizle sorunuz için size melek kartı çekebilir ve gelen rehberliği hemen size aktarabiliriz.

Sizin için çektiğimiz melek kartlarını yorumlamayıp, olduğu gibi gelen rehberliği size aktarmaktayız. Çünkü gelen rehberlik sadece size özeldir ve sizin anlayabileceğiniz şekilde gelmektedir. Okuyucu olarak gelen rehberliği bizim anlamamıza gerek yoktur.

Melekler bizi desteklerken ve bize bir konuda yardım ederken her zaman bunu en yüksek hayrımız için yaparlar, gelen rehberlik de bu açıdan olacaktır. Özgür irademizle her gün tüm olasılıkları seçim yaparak değiştirdiğimizi lütfen unutmayın.

Hepimiz öğrenmek, hayatı anlamak ve özümüze, sevgiye dönmek için buradayız.

Evrende tesadüf diye bir şey yoktur. Her mesaj rehberliğin bir parçasıdır. Sizin için melek kartları aracılığıyla size aktaracağımız rehberliği okurken, zihninize gelen düşünceler de size mesajdır.

Gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir şey size istek, rüya olarak gelmez. Bu nedenle hepsi anlamlıdır.

Vereceğimiz rehberlikte sizi etkilemek için uğraşmayacağımızı bilmenizi önemle rica ediyoruz çünkü odağımızı sizi etkilemeye değil sadece ışığa veriyoruz. Gelen rehberliğin kaynağı bizler değiliz. Bu nedenle lütfen melek kartlarınızdan gelen rehberlik için şüphecilik yapmayın, sadece keyfini çıkarın.

Her zaman kalbinizdeki soruya rehberlik gelir. Bu nedenle lütfen kalbinizde olan soruyu bize sorun.

Melek okumalarının psişik okumalardan farkı sadece sorunuza cevap vermez, rehberlik ışık ve sevgiden geldiği için frekansınızı da yükseltir.

Sorunuzun cevabını almak istediğiniz hız da aşağıdaki farklı hizmetlerimizi kullanabilirsiniz..

Sevgi ve Işık olsun!

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş