Skip to main content
Grup Meditasyonları

Yeni Ay Ve Dolunay Meditasyonları

Hangi dilde veya ritüelde olursa olsun birlikte dua etmek, birlikte niyet etmek en duyarlı umut kardeşliğidir. İçtenlikle bir araya geldiğimizde, dünyayı kaplayacak ve tüm gezegenin vibrasyonunu yükseltecek güçlü bir ışık ağı oluşturabileceğimizi hepimiz biliyoruz.

Ay’ın döngülerine göre Dünya üzerindeki denizlerde gelgitler oluşmakta, Dünya’nın kendi hareketiyle mevsimler yaşanmakta ve mevsimlere göre doğa bazen uykuya yatmakta bazen yaratımı ve üretimi başlatmaktadır.

Buna göre Evrenin gezegenleri, Dünya’yı ve doğayı etkileyen güçlü enerjisini izleyerek, doğru zamanda doğru enerjiyi almak mümkündür. Bu zamanlama bizi istediğimiz enerjilerle kolayca buluşturabileceği gibi hayatımızdaki yaşam derslerinin kolaylaşmasına da vesile olabilir.

Evrensel enerjinin;  düşük ve toksik enerjilerden arınmamızı, hayatımızdaki kısırdöngüleri sonlandırmamızı, yeni başlangıçlar yapmamızı ve yaşam enerjimizin yükselmesini destekleyen en doğru zamanlarda kullanılması için Yeni ay ve Dolunay Meditasyonlarımızda ve enerjisi çok güçlü bazı günlerde özel meditasyonlarımızla güçlerimizi birleştirmek üzere sizlerle buluşuyoruz.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş