Skip to main content
Bireysel Çalışma

Bireysel Çalışma

Bazen yaşamımızda defalarca aynı şeyi yaşarız. Bazen farklı kişilerle, farklı zamanlarda, farklı yerlerde olsa da tıpatıp aynı durumu, aynı olayı, aynı sıkıntıyı yaşarız. İlişkileriniz, kariyeriniz, başarı seviyeniz, her şey karma ile bağlantılıdır. Karmamızda iyileşmeyen her şey; bu yaşamımızda bozulan veya yürümeyen bir ilişki, iş yaşamı, hayat tarzı ya da davranış olarak kendini gösterir. İşte bunlarla ilgili olarak geçmiş yaşam kayıtlarında kalan olumsuzluklar, negatif duygu, düşünce, inanç kalıpları, olumsuz bilinçaltı kayıtları, çözülmemiş duygular, acılar ve yaralar farkedilmediği ve temizlenmediği sürece orada kalmaya devam edebiliyorlar. Bu durum iyileşme gerçekleşene kadar sürüyor ve kişi aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayabiliyor.

Uzman terapistlerimizle gerçekleştireceğiniz bireysel çalışmalarda, bu hayatınızdaki yaşam amacınızın ne olduğu, içinde bulunduğunuz olumsuz durum, sizi acıtan ve unutamadığınız yaşanmışlıklar, hastalık illüzyonları, negatif duygu, düşünce ve inanç kalıplarınız, olumsuz bilinçaltı kayıtlarınız, enerji blokajlarınız, taşıdığınız negatif enerjiler, atalarınızdan size aktarılan ve bu hayatınızı negatif yönde etkileyen eski programlar ve enerji alanınızın arındırılması ile ilgili olarak çalışılmaktadır.

Esas olan enerjiniz olduğu için çalışmalarımız telefon ve skype üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.Bizlerle aynı şehirde yaşıyor olsanız bile; şehir hayatının yoğun temposuna girmek istemediğinizde, aklınızın evdeki ya da iş yerindeki düzende kalacağını düşündüğünüz durumlarda; hava koşullarının seyahatleri engellediği sırada ya da şehir ve ülke dışında ikamet ederken de bireysel çalışmalarımızdan faydalanabilir; yaşam enerjinizi yükseltebilirsiniz. Yurt dışından yapılacak çalışmalarda; ülkelerin saat dilimlerindeki farklılıklar göz önüne alınarak; sizin ve bizim ajandamıza en uygun zamanda çalışma gerçekleştirilecektir. Enerjinin zamanlar ve mekanlar arası akan bir kavram olduğundan yola çıkarak; bulunduğunuz alanda, enerjisini dönüştürmek istediğiniz konu ile ilgili çalışmak artık son derece kolaydır.

Seans süremiz yaklaşık 1 saat – 1 saat 15 dakika civarındadır.

Bireysel randevular için bize 0531 210 59 44 numaralı telefon hattımızdan ulaşmanızı rica ederiz.